info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити

Про проект

Канада завжди була однією з найбільш дружніх Україні країн у світі. Обидві наші країни – демократичні, приблизно одного розміру, обидві є сусідами великих світових держав, економіки наших країн залежать від торгівлі, і обидві є великими прихильниками багатосторонньої системи. Такі країни, як наші, покладаються на заснований на правилах міжнародний порядок, щоб зрівняти ігрове поле. Канаді потрібні друзі з такими інтересами.

З точки зору цінностей, ми відчуваємо себе дуже близькими до України не через те, ким є українці сьогодні, а завдяки українцям, які приїхали до Канади і які докладали всіх зусиль, щоб зробити Канаду такою, якою вона є сьогодні. Таке природне споріднення, збіг цінностей також робить Україну важливим союзником.

Україна є важливим союзником Канади і в плані двостороннього співробітництва з політичної та економічної точки зору, а також з точки зору безпеки.

Український досвід виживання у міжнародній системі дуже цінний для Канади. Україна знаходиться на передовій гібридної війни, і всім відомо, що вона може легко поширитися через Атлантику і по всьому світу.

Лариса Ґаладза, Послиня Канади в Україні

Основною метою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва є підвищення прибутків малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, а також інших учасників плодоовочевого ринку.

UHBDP сприяє підвищенню прибутку через впровадження інноваційних технологій та бізнес підходів, які забезпечують економію витрат часу та фізичних зусиль, а також є дружніми до навколишнього середовища.

Реалізація Проекту

Термін реалізації Проекту - 2014-2021 роки.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

UHBDP працює з виробниками плодоовочевої продукції із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Стати учасником Проекту

Ключові напрямки роботи проекту

Розвиток ринку:

Розвиток трудових ресурсів:

Доступ до фінансових ринків:

Використання інноваційного фонду:

Календар подій

Дзвоніть саме зараз та отримуйте нові можливості для свого бізнесу!

Контакт-центр 0-800-500-184 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних), e-mail: info@uhbdp.org