info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Вебінар
Захист рослин
Зниження пестицидного навантаження на рослини та ґрунти
Зниження пестицидного навантаження на рослини та ґрунти
1 учасників вже зареєструвалися
Партнери:
Експерти:
Як знизити пестицидне навантаження на рослини та ґрунти, яке є дуже актуальним для українського фермера? Чи можливо перейти до органіки без втрати прибутків та інвестицій? Відповіді на ці питання ви знайдете у цьому відео.
4.3
1 учасників вже зареєструвалися
Зареєструватися
Осипенко Сергій
Екологія, Виробництво та технології, Розвиток бізнесу
Осипенко Сергій
Народився 29 лютого 1952 року в родині викладачів в місті Херсоні. У 1969 році закінчив фізико-математичний клас Херсонської гімназії. У 1967-1969 роках призер багатьох українських і всесоюзних математичних олімпіад. У 1969 році вступив і в 1976 році закінчив Московський фізико-технічний інститут за спеціальністю «аерогідродинаміки». Фізик, інженер-дослідник. Незважаючи на пропозицію залишитися в Москві (з гарантованим отриманням житла), єдиний з випускників поїхав до Києва, де в тому ж році вступив до аспірантури Інституту гідромеханіки і через 3 роки захистив дисертацію з гідродинаміки під керівництвом академіка Г.В. Логвиновича - винахідника легендарної ракети-торпеди "Шквал". Засновник НПП «Інститут ТЕКМАШ» (http://tekmash.ua). Разом з колегами створив HTD-technology® - гідротермодінаміческую технологію нагріву рідких середовищ виключно за рахунок ефектів гідромеханіки (турбулентність, тертя, кавітація). Підприємство випустило понад 2 тисячі одиниць обладнання, що працюють по HTD-technology® і впроваджених в Україні, країнах СНД, США, Канаді, Китаї, в країнах Європи, Азії та Південної Америки. Вчений-винахідник зі стажем більше 40 років, має більше 40 патентів України, СНД, Канади, США, Китаю, Європи. Захоплення: яхтинг, веслування, туризм, рибалка, садівник-любитель (останнє захоплення - садовий дизайн), написання дитячих книжок «Війна і мир, або Кролики проти щурів», «Пригоди Люка, вуличного водолаза», розробка серії «Винахід ситуацій», «Фізика здоров'я», «Життя всередині нас, або Абетка для академіків» (у пресі).
Земля Таврії
Земля Таврії
м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 45
Веб-сайт: https://hgozt.org
Електронна пошта: elena@ndovira.com
Телефон: +380507454347
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 7
Середня оцінка: 4.3
Так собі
Відмінно

Теги

Захист рослин

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

Календар для бджоляра }}
Календар для бджоляра

Календар складається з двох частин. Перша включає перелік основних операцій на пасіці з термінами їх проведення. Друга – перелік основних медоносів на території України, з термінами їх цвітіння та орієнтовною медопродуктивністю.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань