info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Вебінар
Облік та податки

Як просто вести фінанси бізнесу та збільшувати прибутки

Як просто вести фінанси бізнесу та збільшувати прибутки
8 учасників вже зареєструвалися
Партнери:
На вебінарі розглядали наступні теми: Як дізнатися результати своєї діяльності - реальну собівартість та ПРИБУТОК. Як контролювати та оптимізувати витрати. Як мати чіткі орієнтири для прийняття рішень на майбутній рік або кілька років. Як скласти план дій для розвитку вашого бізнесу. Можливість домовлятись зі збутом на основі ваших зрозумілих розрахунків. Як отримати опору та впевненість у своїх діях. Як дізнатися критичні точки вашого бізнесу. Як знизити моральне напруження через невизначеність - бо наявність чітких цифр дає відповідь скільки та коли потрібні гроші.
5
8 учасників вже зареєструвалися
Зареєструватися
Слободянюк Ольга
Бджільництво, Аналітика ринку, Фінансові ресурси
Слободянюк Ольга
Фінансовий аналітик. Консультант у сфері аналізу ефективності діяльності підприємств, створення бізнес планів, аналізу інвестиційної привабливості бізнесу, моделювання діяльності ферм. Освіта 2010 - Фінанси підприємства. Магістр. КНЕУ ім. В. Гетьмана (Київ). 2006 - Математика. Спеціаліст. КНУ ім. Т.Шевченка (Київ). КУРСИ 2019 - 1С Бухгалтерія. Курсор 2016 - Школа підприємництва.Особиста ініціатива 2014 - МСФО (екзамен). CAP Довід роботи 2016-по теперішній час: Тренер по бізнес-плануванню, фінансовий аналітик. Проведення тренінгів для власників бізнесів по розробці фінансових моделей органічних ферм, оцінці інвестиційної привабливості проектів, підвищення фін. грамотності. Досягнення: тренінги користуються попитом і проводяться в різних містах України, згідно фідбеку клієнтів: бізнесмени більш истемно побачили свій бізнес, отримали інформацію для прийняттярішень, застосовують фінансову модель, яку отримали на тренінгу. 2017- 2019 Засновник і керівник бізнесу. Фруторія, магазин здорового харчування. розробка концепту створення і втілення стратегії побудова бізнес-процесів створення і управління командою 5-8 чоловік робота з покупцями впровадження програмного забезпечення управління і участь в операційній діяльності аналіз продажів (ABC-аналіз, факторний аналіз) цінова політика розрахунок собівартості оптимізація витрат CVP-аналіз Досягнення: створила бізнес починаючи з бізнес-ідеї до прибуткового продуктового магазину, вивела в точку беззбитковості на 5й місяць, окупність - 1,8 місяців, продала бізнес. 2015-2016 Фінансовий аналітик відділу міжнародної звітності. Piraeus Bank ICB. 2011-2015 Фінансовий аналітик відділу управлінськоі звітності. UniCredit Bank. 2010-2011 Спеціаліст відділу бюджетування та планування. OTP BANK.
РЖФХ
РЖФХ
м. Херсон, вул. Тираспільська, 12
Веб-сайт: https://cwf.kherson.ua
Електронна пошта: mashinska1955@gmail.com
Телефон: +380673135634
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 1
Середня оцінка: 5
Так собі
Відмінно

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

OBS калькулятор }}
OBS калькулятор

Ціль інструменту - ведення фінансового обліку на фермі, фіксування доходів, поточних і капітальних витрат з метою розрахунку прибутку ферми, собівартості продукції, прибутковості культур. Проведення аналізу і пошуку можливостей підвищення прибутковості.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань