info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні зі всіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України

Пн-Пт, 08:00-17:00

Дзвонити
Вебінар
Фрукти та ягоди
Горіховий сад – інвестиція в майбутнє
Горіховий сад – інвестиція в майбутнє
94 Переглядів
Партнери:
Експерти:
В рамках вебінару розглянуто наступні питання: класифікація горіхів за різними параметрами; схеми закладки горіхового саду: інтенсивна, полуінтенсивна, суперінтенсивна, традиційна та інші; типи та періоди цвітіння горіхів і їх вплив на урожайність; засоби захисту та живлення горіхових дерев; різновиди препаратів та умови їх ефективного використання; власні успіхи та досвід роботи.
4.2
94 Переглядів
Зареєструватися
Юкал Іван
Технології виробництва
Юкал Іван
Закінчив технікум зі спецільності бджоляр; Закінчив Вінницький національний аграрний університет; Керівник колгоспу; Керівник фермерського господарство «Єфрем»; Засновник горіхового розплідника «Твій Горіх»; Сформував свою селекційну школу; Ріс у сім’ї спадкових квіткарів. Разом з батьками поїхав до міста, де вони вирощували троянди, гвоздики, хризантеми, тюльпани. До села приїхав як інвестор — будувати церкву. Майже одразу селяни обрали його головою колгоспу. Через деякий час, на його базі заснував фермерське господарство «Єфрем» на площі 900 га. Зараз веде лише горіховий бізнес. Цитати: «Займатись цим бізнесом мене спонукали цікавість до культур, прив’язка до курсу долара та висока рентабельність виробництва». (2018 р., журнал «Пропозиція») «У мене була ціль — залучити дітей до праці на своїй землі, щоб вони не їздили на заробітки за кордон… Життя вдалося: діти біля батьків і займаються улюбленою, цікавою та перспективною роботою.» (2018 р., журнал «Пропозиція») Стиль життя - Сімейний стан: має сім старших доньок та четверо синів.
Земля Таврії
Земля Таврії
м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 45
Веб-сайт: https://hgozt.org
Електронна пошта: elena@ndovira.com
Телефон: +380507454347
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 13
Середня оцінка: 4.2
Так собі
Відмінно

Навчальні матеріали

Переглянути все

Бізнес інструменти

OBS калькулятор }}
OBS калькулятор

Ціль інструменту - ведення фінансового обліку на фермі, фіксування доходів, поточних і капітальних витрат з метою розрахунку прибутку ферми, собівартості продукції, прибутковості культур. Проведення аналізу і пошуку можливостей підвищення прибутковості.

Детальніше

Каталог екотехнологій

Підвищення родючості грунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження екотехнологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань