info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні зі всіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України

Пн-Пт, 08:00-17:00

Дзвонити
Вебінар
Фрукти та ягоди
Горіхівництво: тенденції, практика, інноваційні підходи з урахуванням зміни клімату
Горіхівництво: тенденції, практика, інноваційні підходи з урахуванням зміни клімату
103 Переглядів
Дата виходу: 27 Квітня 2021
Партнери:
Експерти:
У програмі вебінару: 1.Аналіз тенденцій світового горіхового ринку та перспективи українського горіхівництва. Президент ВГО «Українська горіхова асоціація» Г.О.Юдін 2.Розвиток мигдалевих промислових садів в Україні. Реалії та перспективи. Директор розсадника мигдалю СФГ ім. академіка Унанова В.М.Бабанський, Одеська обл. 3.Практичний огляд вирощування садів горіха грецького. Новітні тенденції в розвитку скороплідних низькорослих садів горіха грецького. Директор розсадника «Дніпровський» М.І.Самарьска 4.Практика рентабельного вирощування фундука. Інноваційні підходи вирощування фундука з урахуванням поступової зміни клімату в Україні. Садовод-практик, експерт-дорадник, канд.с.г. наук О.А.Зеленько
4
103 Переглядів
Дата виходу: 27 Квітня 2021
Зареєструватися
Юдін Геннадій
Бізнес розвиток, Технології виробництва
Юдін Геннадій
Бізнес: 2001 р. — директор «Добробут Агро». Вид діяльності — вирощування зернових та технічних культур; 2007 р. — директор «Дніпро-Юг». Вид діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин; 2010 р. — директор «Дніпро Юг». Вид діяльності — діяльність туристичних агентств; 2015 р. — директор «Горіхові сади України». Вид діяльності — оптова торгівля квітами та іншими рослинами; 2016 р. — співвласник «Український інститут горіхоплідних культур». Вид діяльності — вирощування інших видів плодових дерев, чагарників і горіхів. Цитати: «Хочу підкреслити, що компенсація вартості саджанців допоможе в найголовнішому — зменшить первинні інвестиції в закладку саду, які є найбільшими для садівників. Також легалізує сади та виведе їх із «тіні», адже отримати допомогу зможуть лише офіційно зареєстровані господарства та інші суб’єкти підприємницької діяльності, які займаються садівництвом. Це теж важливий крок для садівників, бо він надасть змогу потім офіційно експортувати горіх по більш привабливим цінам та без зайвих проблем.». (Orehovod.com, квітень, 2018 р.) «На сьогодні горіхова галузь знаходиться на піку свого розвитку. Ми вперше за декілька останніх років виросли настільки, що обігнали всі українські сади за площами насаджень». (Orehovod.com, квітень, 2018 р.) «Україна поки що на початку експорту переробленої горіхової продукції. Потрібно сертифікувати виробництво та працювати над простежуваністю сировини. Не мені вам розповідати, як важко українському продукту потрапити на поличку закордоном, скільком міжнародним системам сертифікації він має відповідати. А ще, у нас замало гарних промислових садів для потужної переробки. Це і є основним обмежувальним фактором, що не дозволяє нам займатися масштабнішим виробництвом олії з горіха, ліків, косметики. Це все буде у майбутньому, як тільки підростуть потужні горіхові плантації». (Orehovod.com, квітень, 2018 р.)
РЖФХ
РЖФХ
м. Херсон, вул. Тираспільська, 12
Веб-сайт: https://cwf.kherson.ua
Електронна пошта: mashinska1955@gmail.com
Телефон: +380673135634
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 1
Середня оцінка: 4
Так собі
Відмінно

Навчальні матеріали

Переглянути все

Бізнес інструменти

Бізнес модель КАНВАС }}
Бізнес модель КАНВАС

Успішний бізнес-план з Бізнес-моделлю КАНВАС. Бізнес-модель КАНВАС - це чудовий інструмент, який дозволяє зробити опис свого бізнесу на одній сторінці та виявити слабкі місця або точки росту. Наводимо приклад на виробництві малини.

Детальніше

Каталог екотехнологій

Підвищення родючості грунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження екотехнологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань