П’ять років тому Володимир Петрушев разом з дружиною Світланою та двома синами залишив місто Київ, де працював програмістом в успішній компанії. Він повірив у Родові Маєтки, органічність єднання з природою та переїхав до Одеської області, щоб розпочати власну справу.

«Мої діти почали вірити, що томати ростуть у супермаркеті а більярд та боулінг стали займати багато часу і «розривати» мій зв’язок з дружиною та синами» каже Володимир, тому «…книга «Дзвінкі кедри Росїї» та «Анастасія» вказали мені напрямок зміни життя. Я називаю свою віру - Добровіра», сам так живу та людям про неї розповідаю».

Сільське життя потребує значних змін не лише світогляду, але й значних фізичних навантажень та повну зміну відповідальності за сім’ю, її безпеку чи харчування.

«Ми приїхали до Великозименового зовсім без грошей та зупинилися у пасічника, що зараз живе у сусідньому селі. Велика подяка йому- саме бджоли та мед стали тим шляхом, що об’єднав для мене віру, відповідальність перед майбутнім, чистоту та екологічність продукту та шлях до будівництва свого власного Родового Маєтку».

«Перше відро меду, правильного меду від правильних бджіл» - посміхається Володимир, «.. стало саме тим напрямком розвитку сімейної справи, що привів мене до зустрічі з Проектом UHBDP».

РЖФУ та її керівник Людмила Клебанова запросили Володимира на зустріч у селі Великозименове «Створення додаткової вартості при переробці плодоовочевої продукції у домашніх умовах», що була спрямована до пошуку ініціативних лідерів, які могли створити довкола себе осередки об’єднання однорідної продукції та встановлення фіксованих каналів збуту.

«На цей час ми вже мали досвід роботи з торгівельними центрами у Одесі, та йшли шляхом відкриття власних невеличких, але стильних та брендованих магазинів – «Теремків»» - каже Володимир.

Подальше знайомство з Проектом та принципами роботи ланцюжків доданої вартості дозволило йому сконцентруватися на самому продукті, а не на торгівельній діяльності у місті.

«Так, ми втратили чималі кошти в одному з торгівельних центрів Одеси, але за допомогою Проекту я зрозумів, що кожен повинен займатись власною справою – я торгую, власники спеціалізованих ЕКО крамниць продають мої справжні та здорові правильні продукти саме тим, хто готовий за них сплатити заявлену ціну» - каже Володимир на питання, чому підтримка Проекту вагома для нього.

Вже зараз, Володимир має чимало сталих зв’язків з роздрібними торгівельними точками, він виробляє набагато більше видів продукції та має свій власний план, що спирається на створення власної мережі малих виробників меду за контрактом. На даний час компанія «Правильний мед» виготовляє медові ласощі, які зберігаються в охолодженому вигляді взимку. У сезон медозбору у компанії є можливість організовувати додаткові робочі місця. UHBDP продовжує бути надійною підтримкою – він не лише отримав змогу долучитися до «Бізнес калькулятора бджоляра», що створили фахівці UHBDP, а й прийняти участь у тренінгу «Психологія бізнесу. Інструменти аналізу та управління власним бізнесом» що проводили спеціалісти МАШАВ влітку 2018 року.