За фахом Володимир економіст, понад 20 років займається вирощуванням винограду, вважає дохід від цього заняття додатком до пенсії та доведенням її до більш-менш придатного рівня. На сьогодні в тому числі вирощує виноград в теплиці на площі 800 м2.

Навесні 2016 р. Володимир був на Дні поля, організованому за підтримки Проекту, у фермера поблизу Каховки (Херсонська обл.), де учасникам демонстрували біореактор, що виробляє так званий «гумісток». До реактора завантажується органічна маса (солома, трава), додаються спеціальні біопрепарати, які дозволяють запустити процеси переробки, і в результаті отримується речовина, якою обробляють культури для запобігання хворобам та підвищення якості врожаю.

Володимир зацікавлений у вирощуванні органічної продукції, тому разом з однодумцями (ще 4 чол.) поїхали вдруге, спілкувались із Бураковим І.І. (вчений-агроном, фахівець із використання цих біореакторів), і через 2 місяці після семінару та повторного візиту спільно з однодумцями придбали документацію щодо використання біореакторів та почали їх використовувати. Володимир обробив для початку тільки виноград в теплиці, також спробував гумісток для боротьби з фітофторою на помідорних кущах, які вирощує його дружина. В результаті один кущ, що захворів найпершим, довелось знищити, але на решту кущів хвороба не поширилась і врожай було врятовано. Отриманий в теплиці урожай винограду краще зберігався (Володимир питав у 3 оптових покупців, які купують в нього виноград), а також виноградини були більшого розміру, ніж зазвичай. Окрім гумістоку (оскільки тільки пробував його використання) виноград 1 раз обробив пестицидом.

Проект надав можливість Володимиру:

На перспективу Володимир планує пройти сертифікацію щодо органічного вирощування винограду; восени 2016 р. організувати конференцію за підтримки Проекту для виноградарів для обміну досвідом; вивчає питання облаштування холодильного обладнання.