Громадська організація «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів» (ГО ВРЖФ) - створена щоб сприяти успішному вирішенню проблем життєдіяльності жінок-фермерів та їх родин.
Заснована - 25 травня 1998 р.
Завдання ВГО РЖФУ:
- Розширення та захист прав і інтересів сільських жінок, в умовах сучасного ринку.
- Розвиток лідерських якостей та підтримка економічної активності, соціального і правового статусу сільських жінок .
- Сприяння конкурентоспроможності жіночих фермерських господарств як гендерно рівноправних та екологічно безпечних.
- Залучення жінок - фермерок до прийняття рішень на локальному, регіональному та національному рівні.
ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ на 2022-2025 р.:
- Сприяння зниженню ризиків у веденні фермерського господарства жінками в умовах зміни клімату.
- Впровадження стандартів конкурентної економіки і сталого розвитку серед жіночого бізнесу та стимулювання економічного зростання громад у постковідний період.
Послуги:
- комплексний інформаційне консультативній супровід при створенні фермерського господарства – (державна реєстрація, державні та інші програми підтримки, доступ до земельних, фінансових, кредитних, грантових та інших ресурсів).
- просування та впровадження нових ідей, новітніх продуктів, техніки, технологій, розвитку кооперації та агрегації, оптимізації процесів управляння та підвищенню ефективності жіночого виробництва і переробки, створенню між професійних альянсів, обмін досвідом та кращими практиками, навчання менеджменту, маркетингу online та передача знань за принципом «жінка - жінці».
- розробка стратегії власного лідерства у бізнесу та в громадах.
ГОЛОВНІ ДОСЯГЕННЯ РАДИ:
- Впровадження гендерно-чуйної політики в АПК України;
- База даних жіночих фермерських господарств України;
- Команда з 25-ти сертифікованих дорадниць, експерток, професійних агрономів – практиків, яка має 23-річний досвід реалізації проектів міжнародної технічної допомоги;
- За допомогою Ради у період 1998-2021 р.р. 2850 жіночих господарств України пройшли навчання по міжнародним програмам розвитку жіночого бізнесу, в тому числі у країнах ЄС, Америці, успішно налагодили співпрацю між громадою, бізнесом, владою, знайшли цінних партнерів і мають відмінні перспективи для сталого розвитку.