info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити

ДОСЛІДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ ОРГАНІЧНОЇ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ​

Це дослідження – перший зріз вказаного ринку станом на початок 2019 року. Органічний плодоовочевий ринок України ще проходить стадію формування, тому в цій роботі ви, можливо, знайдете відповіді не на всі свої запитання, але зрозумієте поточну його структуру, специфіку та напрямки розвитку.

Ініціатором дослідження виступив Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), а провели його спільно три проекти, які діють на органічному ринку України: сертифікаційний орган «Органік Стандарт», навчальний і консультаційний проект Organic Business School та Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP)​.

Дане дослідження – це сформована база для подальшого збору статистичної інформації, вивчення динаміки та напрямків розвитку ринку в наступні роки. Чим особливо цікаве це дослідження? По-­перше, у ньому зібрані погляди на вказаний ринок фермерів та експертів. У деяких моментах точки зору і висновки експертів відрізняються від поглядів фермерів на ті ж самі питання. Це, власне, є одним з індикаторів того факту, що ринок ще не сформований і однозначних висновків з багатьох питань зробити неможливо. Також у розбіжностях в поглядах убачається певна зрілість операторів ринку. По­-друге, дослідження дає розуміння не тільки плодоовочевого ринку України, але й поточного та потенційного місця органічної плодоовочевої продукції українського походження на світовому ринку.​

​ Дослідження буде корисним для:

Отримати дослідження