14 липня 2016 року в с. Балки та с. Благовішенка відбулася робоча зустріч між виробниками винограду з різних районів Запорізької області. Захід був організований співробітниками ІКЦ «АГРО-ТАВРІЯ» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

[widgetkit id=232]

Метою заходу було надати можливість для кожного з учасників отримати інформацію, знання і навички, що допоможуть пристосуватись до динамічних умов ринку. В рамках заходу виробники винограду в закритому та відкритому ґрунтах обмінялися досвідом.

Під час заходу фермери відвідали одного з кращих виноградарів України - Шмелева Олександра Феофановича в с. Балки та дізналися про тонкоші технологій вирощування винограду у відкритому та закритому ґрунтах.

Наступна зустріч відбулася в с. Благовішенка на територій ОСГ Бізяєва Володимира Микитовича, яка відбулася у форматі «круглого столу». Було розглянуто ряд питань стосовно відносин між виробником сільськогосподарської продукції та мережами супермаркетів.

По завершенню круглого столу виробники отримали можливість налагодити прямі контакти між виноградарями, а також було вирішено в рамках UHBDP запрошувати фахівців на тематичні семінари і зустрічі для виробників плодоовочевої продукції з метою покращення готовності до співпраці з супермаркетами.