Після завершення збирання продукції другого обороту члени групи частково реконструювали каркаси своїх теплиць та вкрили їх новою плівкою, яку придбали за хорошою ціною завдяки програмі знижок eVoucher від Проекту UHBDP. Також вдосконалили систему поливу: тепер поряд з крапельним поливом буде використовуватися й система дощування.

[widgetkit id=557]

У підготовлений ґрунт висаджена розсада для продукції третього обороту. Це кущові салати видів Лолла Росса, Лолла Біонда, Ромен та крижані салати. Недосвідчений споживач може навіть заплутатися, почувши назви деяких сортів цих салатів: Езріла, Ксарома, Баціо, Меліна, Вайдоса, Іллема, Есхана, Мун-Ред.

Група «Калаглія» об'єднує прихильників органічного землеробства. Насіння для вирощування розсади салатів набуває у офіційного представника компанії «Енза Заден». Ґрунт в теплицях і самі рослини обробляються виключно органічними та мікробіологічними препаратами. Результат, як говориться, не змушує на себе чекати: основний обсяг майбутнього врожаю салатів вже законтрактований трейдерами.

Для реалізації своєї продукції група використовує два основні канали збуту – через оптових закупівельників з Одеси та Києва, а також online-продажі кінцевому споживачу в Одеському регіоні. Для комунікації з клієнтами використовують сторінку в Фейсбук і групу в Вайбері.