В рамках туру вони зустрілися з представниками успішних СОК, відвідали фестиваль «Червоне вино-2018» у Мукачево, ярмарки в Ужгороді та тепличне господарство в селі Заріччі Закарпатської області.

[widgetkit id=396]

Тур розпочався з зустрічі-семінару запорізької делегації в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації. З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор департаменту Наталія Хмиз, яка розповіла про діяльність та розвиток сільськогосподарських кооперативів на Львівщині, про програми підтримки та успішний досвід ведення кооперації. Більшість проектів, що впроваджується на Львівщині, спрямовані на підтримку проектів з овочівництва, ягідництва та органічного виробництва. Обласна програма підтримки як фінансовий інструмент дає змогу розвивати ці напрямки, зокрема, завдяки пільговим кредитам. Сільгоспвиробники Львівщини мають змогу отримати з обласного бюджету пільгові кредити в сумі до 500 тис. грн. під 5% річних, почати справу або розвивати своє господарство. За словами Наталії Хмиз, кредити є найефективнішими. Взагалі робота департаменту спрямована на покращення умов господарювання львівських сільгоспвиробників і включає в себе не лише паперову роботу, а й постійний дієвий діалог з фермерами про їх потреби та можливості.

- Новий, 2018 рік, для Запорізької РЖФ почався з рішучих кроків по об'єднанню зусиль дрібних, середніх і великих товаровиробників. Тому зустріч з передовиками кооперації - Департаментом сільського господарства Львівської області - налаштував учасників делегації на безповоротне рух вперед, - підкреслила Олена Березіна (Оріхівський район, Запорізької області).

Запорізьким фермерам показали роботу молочного КО “Рівноправність”, ягідного СОК “Агрофрут”, СОК “Стрийський ясь” з вирощування квасолі. Під час семінару обговорили проблеми діяльності та перспективи розвитку СОКів. Запорізькі кооператори представили продукцію власного виробництва та запросили в гості Львівських агровиробників в час дозрівання мелітопольської черешні.

Цього дня в департаменті сталася знакова подія – відкриття Консультаційно-дорадчого центру для аграріїв. В центрі можуть отримати фахову консультацію сільськогосподарські та харчопереробні підприємства, фермерські та особисті селянські господарства, сільськогосподарські обслуговуючі та виробничі кооперативи, фізичні особи, які мають на меті займатись сільськогосподарським виробництвом, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади. Гостям з Запоріжжя вдалося поспілкуватися з головним дорадником Львівщини Іваном Паньківим, з представниками Львівської торгово-промислової палати, з викладачами інституту сільського господарства Карпатського регіону та з іншими присутніми, які мають безпосереднє відношення до формування сприятливого клімату для розвитку сільського господарства Львівщини.

- Згадалася поїздка до Ізраїлю, курси МАШАВ, на яких я навчалася в жовтні 2017 року. У Львові я змогла побачити, як працює "святий трикутник Ізраїлю". Всі: адміністрація, наука, фермери - вирішують актуальні проблеми. Подібні організації працюють в Ізраїлі та служать сполучною ланкою між адміністрацією, інвесторами та виробниками для розвитку віддалених районів півночі, - говорить Ольга Шкрібляк, виробник салатів (Кам’янка-Дніпровського район Запорізької області). - Хотілося, щоб подібні центри та організації працювали в усіх наших областях, і кожен фермер розумів, куди звернутися, щоб отримати необхідну допомогу та консультацію. Велике спасибі UHBDP за організацію подібних заходів. Подібні агро-тури необхідні для набуття досвіду та отримання знань для подальшого розвитку власного господарства.

Також запорізька делегація відвідала тепличне господарство в селі Заріччя Закарпатській області, ознайомилась з особливостями вирощування ранніх овочів у даній місцевості, тонкощами обігріву теплиць. Господарі люб'язно поділилася своїм досвідом та вислухали представників Кам’янка-Дніпровського району щодо досвіду тепличного господарювання на Запоріжжі.

У ці дні в Мукачево проходив найбільший фестиваль вина країни «Червене вино», тут презентували свою продукцію близько 40 кращих виноробів краю. На фестивалі можна було також ознайомитися з продуктами переробки винограду, ягід, меду, молока та крафтовим виробництвом продукції. Запорізькі гості оцінили високий рівень підготовки кожного з учасників та проаналізували маркетингову складову в реалізації виробленої продукції. Закарпатські винороби були відкриті до щирого спілкування та обміну думками з приводу вирощування та обробки виноградних насаджень.

Жінкам пощастило відвідати ярмарок вина, меду, сиру та фермерських продуктів у м. Ужгород. На фестивалі представляли свою продукцію винороби не тільки з України, але й з Угорщини, Словаччини та Румунії. Ярмарок проходив у рамках Міжнародного гастрономічно-колядницького фестивалю "Василля".

На завершення «експедиції» відбулося відверте спілкування з головою Романівської сільської ради Перемишлянського району Іваном Семеновичем Горішнім про перевагу кооперативів перед одноосібниками, про розвиток молодих сімей, які займаються вирощуванням ягідних культур, про співпрацю сільської ради і СОК «Агрофрут», про трудову міграцію молоді з села, а також дефіцит робочих рук.

Після поїздки викристалізувалося розуміння про необхідність кооперації дрібних товаровиробників, а також використання додаткових інструментів та підходів у реалізації виробленої продукції, створення додаткової вартості. Головне, що вразило – це плідна взаємодія виробник – влада, а також прагнення до змін як з боку адміністрації Львівської області, так і з боку селян та об`єднань.