25-26 грудня 2021 р. на ринку «Початок» проведено Святковий ярмарок українських виробників крафтової продукції. Завдяки фінансовій підтримці Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP у заході змогли взяти участь переробники плодоовочевої продукції з Одеської, Миколаївської та Запорізької областей. Свою продукцію тут представили такі виробники:

Одеський ринок «Початок» вже давно зарекомендував себе як надійний оптово-роздрібний майданчик, створений для продажу плодоовочевої продукції безпосередньо її виробниками або професійними посередниками-трейдерами.

Як зазначив директор ринку «Початок» Олександр Воропаєв, участь у подібних ярмарках є дієвим маркетинговим інструментом для виробників крафтової продукції. Тут вони отримують безцінний досвід безпосереднього діалогу зі своїми потенційними покупцями, відкривають можливості вивчення їх смаків та переваг, а також дізнаються про поточну кон'юнктуру ринку в процесі знайомства з пропозиціями своїх конкурентів. Крім того, участь у ярмарках – це додатковий канал збуту продукції, який іноді залишається недооціненим виробниками.

На сьогодні «Початок» посідає чільне місце серед оптових продовольчих ринків України. Це єдиний ринок в Одесі, на якому оптові продавці можуть здійснювати торгівлю не лише з мікроавтобусів, а й з довгомірних автомобілів вантажопідйомністю щонайменше 22 тонни. Також це єдиний ринок півдня України, на якому можна робити покупки, не виходячи зі свого автомобіля. Ринок працює 24 години на добу.

Підприємство повністю відповідає сучасним вимогам до продовольчих ринків Євросоюзу. «Початок» став першим ринком в Україні, який сертифікований за системою НАССР.

Покупці продукції – мешканці міста Одеса та прилеглих районів Одеської області, підприємства HoReCa, роздрібні та дрібнооптові продавці з інших ринків міста, а також мережі плодоовочевих павільйонів, які працюють у спальних районах Одеси у форматі «всі фрукти та овочі біля будинку». Покупців залучає на ринок зручна логістика та організована форма торгівлі, помірні ціни та можливість прямого контакту з виробником продукції.

«Початок» динамічно розвивається, це вже не просто цивілізований відкритий ринок – це унікальне комплексне підприємство, яке гармонійно інтегрує елементи супермаркету: тут працюють павільйони для торгівлі м'ясом, рибою, молочною продукцією, а також гордість ринку – магазини крафтової продукції.

Основною стратегічною метою господарської діяльності ринку «Початок» є сприяння розвитку та просуванню українських виробників.