[widgetkit id=143]

Семінар розпочався з привітання від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) і був продовжений виступом Сергія Потапова - фахівця УПБРП з розвитку ланцюгів доданої вартості на тему «Етапи та ключові компоненти побудови економічно сталого бутового ланцюжка «Виробник» => «Трейдер» => «Кінцевий споживач» на прикладі столового винограду. Перспективи виробництва столового винограду в Україні. Прибуток або хобі?». Людмила Руденко-Кардаш, консультант УПБРП, познайомила учасників семінару з бізнес-моделлю «канвас», яка допомагає краще розуміти реалії сучасного ринку та налагодити ефективну взаємодію з усіма «гравцями» ринку. Логічним продовженням перших двох тем став виступ Наталії Кононенко - директора супермаркетів NOVUS в Миколаєві (колишні супермаркети «П’ятий Океан»), яка розповіла про можливості та алгоритм співпраці малих та дрібних виробників плодоовочевої продукції з супермаркетами NOVUS.

Після перерви на каву та неформального спілкування тема бізнесу змінилась темою технологій вирощування столового винограду. «Провідними скрипками» в цих темах були фахівці Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства» ім. В.Є.Таїрова. Людмила Герус, старший науковий співробітник відділу генетики, селекції та ампелографії інституту, кандидат сільськогосподарських наук розповіла про сортові ресурси та перспективи виробництва та споживання столового винограду. Андрій Штирбу, завідувач відділу виноградарства інституту, кандидат біологічних наук, зробив доповідь на тему «Оптимізація продуктивності та якості столових сортів винограду». А про етапи біологічного землеробства у виноградарстві ознайомила учасників семінару Галина Кучер, провідний науковий співробітник ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства» ім. В.Є.Таїрова, кандидат біологічних наук.

Семінар завершився практичними порадами Валентина Ніцака - фахівця-практика Фермерського господарства «Владам» щодо дотримання ефективних технологій вирощування столового винограду.

Побажання та очікування від учасників семінару після його завершення були наступними:

Свої пропозиції щодо діяльності Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва в Миколаївській області можна надавати Ірині Купрієвич - консультанту УПБРП, виконавчому директору Благодійного фонду ЛАСКА за телефонами (0512) 452-178, (067) 514-70-80, (099) 631-60-20, (093) 385-36-08 або за електронною адресою irina.kuprievich@gmail.com

Завжди раді відповісти на Ваші запитання в офісі Благодійного фонду ЛАСКА за адресою вул. Бузніка, 5/1, оф. 206, м. Миколаїв