Володимир Грищенко, сільгоспвиробник зі Світловодська, продемонстрував роботу своєї сівалки для часнику, а Сергій Марчук, фермер з Одеської області, поділився досвідом вирощування гострого продукту.

[widgetkit id=378]

- Багато людей хочуть навчитися вирощувати часник, я дуже радий, що сьогодні тут Сергій Марчук, робота і успіхи якого надихають. Такі люди дають енергію працювати, демонструють, що своєю власною працею можна досягти результатів при наявності й невеликих фінансових ресурсів, - привітав учасників Дня поля менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв і побажав всім застосувати з користю отримані знання і досягти відмінного результату в наступних сезонах.

Дворядна сівалка для часнику агрегатується з мотоблоком, модель Володимира Грищенка здатна за день засадити часником 1 га землі. Перед початком роботи в контейнери засипають підготовлені зубки часнику, за допомогою сошника готується борозна для посіву, зубки подаються по ланцюгу на ложечці та падають у землю через кожні 13 см. Ширина між рядами встановлюється та може варіюватися від 25 см до 35 см, глибина посадки теж регулюється, рекомендована - 8 см. Не важливо, як впав зубок, при зростанні він повертається, й паросток тягнеться з землі.

Сергій Марчук, клієнт UHBDP з Одеської, області детально розповів про те, як вирощувати часник. За словами Сергія, часник - культура, яка потребує великої уваги. В учасників Дня поля було багато питань. Як висаджувати та зрошувати? Як удобрювати та захищати? Коли збирати? Відповіді на ці питання в нашому відео.