Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (GAC) запрошують усіх бажаючих долучитися до події 16 лютого 2019 року за адресою: м.Енергодар, вул. Центральна, 6, культурно-діловий центр «Молодіжний».

У рамках конференції будуть розглянуті такі теми: Ефективна боротьба з шкідниками рослин в закритому ґрунті. Ентомофаги- схеми біологічного захисту плодоовочевої продукції. Розумний підхід до системи живлення рослин: дефіцит, профіцит макро та мікро елементів. Інтенсивні новинки гібридів та технології вирощування овочів закритого ґрунту. Секрети доосвічування рослин. Ринки збуту тепличної продукції. Голландське технологічне обладнання та інші актуальні питання в тепличному господарстві.

У зв’язку з впровадженням карантинного режиму в деяких районах Запорізької області, а саме виявленням нових осередків регульованих карантинних організмів – картопляної молі та південноамериканської томатної молі відбудеться дискусійна панель – обговорення.

Поперденя програма

Як бути успішним в тепличному бізнесі — власним досвідом поділяться фермери.

У рамках конференції проходитиме виставка усього асортименту продукції для агро-виробників-тепличників.  На виставці кожен бажаючий зможе презентувати увесь асортимент своєї продукції.

Участь для фермерів–практиків, представників урядових організацій та наукових кіл безкоштовна.

Увага! Для участі в конференції попередня реєстрація є обов'язковою!

Заповнити заявку

Усі питання щодо виставки та презентацій ТОВ ІА "Інфоіндустрія", 067-536-91-39, 097-333-74-38, infoindustria2015@ukr.net