Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, запрошують Вас долучитися до чергової значимої події 7-8 червня 2018 року, Міжнародної науково-практичної конференції «Агроекологічні аспекти виробництва та переробки продукції сільського господарства».

Місце проведення: Запорізька область, Якимівський р-н, смт. Кирилівка, вул. Калініна, 66. До Ваших послуг: спальний корпус на березі Азовського моря – сучасна 7-поверхова будівля із ліфтом, 2, 3 та 4-місні номери.

Збереження цивілізації залежить від наших знань про природу і розумних дій, спрямованих на збереження і поліпшення навколишнього середовища в процесі виробництва сільськогосподарської продукції, необхідної для життєдіяльності суспільства.

Висококваліфікований досвідчений колектив Таврійського державного агротехнологічного університету та Львівського НАУ навчить Вас мистецтва екологічного вирощування овочевих рослин, які культивуються в Україні та мають великий попит на споживчому ринку і є привабливими для овочевого бізнесу відкритого та закритого ґрунту.

Якщо Ви бажаєте поліпшити навики не тільки аналізувати і пояснювати зміни, що відбуваються в природі під впливом стихійної або спрямованої господарської діяльності, але й активно керувати комплексними дослідженнями правильного підбору адаптованих до ґрунтово-кліматичних умов регіону сортів, використовувати оптимізовані екологічно спрямовані технології вирощування, економічно виправдані та екологічно безпечні технології післязбиральної доробки та зберігання вирощеної продукції, то ласкаво просимо до нас на конференцію.

Адже в рамках конференції, ми зможемо обговорити та знайти відповіді на запитання в переліку наступних секцій:

Переглянути програму

В нас на виставці кожен бажаючий зможе представити свою продукцію. До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку!

Зареєструватися