Відправка винограду відбувається з вантажного відділення Нової пошти, тому до Києва доїжджає за добу. Ягоди ретельно упаковують з урахуванням перевантажень в терміналах, і, звичайно ж, з моменту збору ретельно охолоджують в холодильній камері, яка була встановлена завдяки грантовій підтримці від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

[widgetkit id=551]

Таким чином Тетяна Шмаглюченко, директор "ВІН'С", хоче познайомити зі смачним виноградом максимальну кількість людей і збільшити прибуток з 1 кг. Складні агрокліматичні умови 2020 року призвели до істотного зниження врожайності. Так, тара, упаковка та роботи з розфасовки збільшують вартість реалізації продукції, однак зсув маржі посередника та торговця в сторону виробника дозволить підприємству вийти хоча б на точку беззбитковості в цьому році.

- Довгостроковий карантин сприяв зміні деяких купівельних звичок, за останні місяці багато хто пробував онлайн-доставку свіжих фруктів і овочів, і в основному досвід був позитивним. Люди стурбовані якістю продуктів харчування і шукають щось за межами стандартних імпортних продуктів супермаркету, - каже Тетяна Шмаглюченко.

Минулого року "ВІН'С" продавав ягоди дрібним оптом, деякий час орендував торгову точку на ринку «Столичному» в Києві. Це дозволило почути відгуки кінцевих споживачів і запит на солодкий виноград. Багато покупців говорили, що такого солодкого винограду не їли давно. Цей факт теж підштовхнув до пошуку рішень, як збільшити географію реалізації та кількість потенційних кінцевих споживачів.

Головне, що виноград Тетяни Шмаглюченко доїжджає до споживача в відмінному стані. Про це говорять самі покупці в своїх відгуках в Facebook.

- Справа в тому, що технологія вирощування винограду складається виходячи з планів на зберігання, відповідним чином відбувається захист і харчування виноградних кущів. Полив припиняється як мінімум за два тижні до збору. Це зменшує вагу винограду, проте дуже позитивно позначається на смакових характеристиках і лежкості, тому сподіваємося ще як мінімум два місяці радувати шанувальників сонячної ягоди українським виноградом, - каже Тетяна.