Мета виставки-конкурсу – ознайомлення з традиційними і новими столовими сортами винограду, селекційними формами, популяризація споживання винограду.

У виставці-конкурсі можуть взяти участь та представити найкращі грона столового винограду державні підприємства, фермери, приватні підприємці, селекціонери-аматори, професіонали і любителі виноградної лози України та країн ближнього зарубіжжя.

В ході конкурсу професійною дегустаційною комісією оцінюватимуться смакові якості і товарний вигляд представленого столового винограду за наступними номінаціями:

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку на участь та до 23 серпня надіслати 1 типове гроно форми (сорту). Обов'язкова наявність етикетки з назвою.

Подати заявку

Прохання висилати конкурсні грона за адресою: м. Одеса, відділення Нової пошти 139 (на ім'я Герус Людмили Василівни (0677739019).

Професійна дегустаційна комісія починає роботу з 25-го серпня.

Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться 28-го серпня 2020 року.

Для тих, у кого вже є досвід вирощування, але ще достатньо бажання навчатися, осягати виноградну науку й отримувати більш великі врожаї та прибутки 25 – 27 серпня планується також проведення дистанційних семінарів в рамках «Літньої школи виноградаря».

За довідками звертатись за телефоном: (048) 740-36-76, Оргкомітет.