2016.08.22 IT Tecnology

«Внаслідок впливу низки макрофакторів та працьовитості українських фермерів, АПК стає провідною галуззю в структурі національної економіки. Впровадження новітніх технологій в цій сфері дозволить збільшити продуктивність сільськогосподарського виробництва та матиме потужний позитивний ефект для його розвитку»,- відзначив Максим Мартинюк, додавши, що ІТ-рішення активно застосовуються в сільському господарстві провідних країн світу.

 Зокрема, геоінформаційні системи та інформаційні технології успішно використовують у своїй діяльності представники Департаменту глобального аналізу Міністерства сільського господарства США для отримання інформації про земельні ресурси та стан посівів.

Також Перший заступник Міністра підкреслив, що сьогодні Україна плідно співпрацює з країнами ЄС в сфері залучення технологій. Зі свого боку, іноземні партнери можуть використовувати інноваційні технології в якості інструментарію для оцінки інвестиційної привабливості аграрної галузі. «Словенія сьогодні активно використовує прогресивні практики для розвитку сільського господарства своєї країни. Цей досвід може бути застосований і в Україні»,- зазначив Максим Мартинюк.


Сьогодні Словенія є одним з найбільш розвинених держав серед "нових" членів Євросоюзу. Близько 25 % території країни – землі сільськогосподарського призначення. Сільське господарство Словенії характеризується високою продуктивністю праці. Вирощуються пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудза, картопля, овочі, цукрові буряки, хміль і льон. Широко розвинене садівництво і виноградарство. Словенія спеціалізується на розведенні м'ясо-молочних порід великої рогатої худоби, свиней і овець. Значна частина сільськогосподарської продукції йде на експорт.

Джерело: http://minagro.gov.ua