Понад 17 тисяч жінок півдня України є учасниками UHBDP, 60% з них проживають в сільській місцевості. Тільки вміння жінок економити ресурси - час, гроші, трудові зусилля - зробить їх життя легше та цікавіше. Нехай нові знання від Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва дадуть довгоочікувані плоди, а застосування жінками бізнес-підходів прискорить цей процес.

[widgetkit id=446]

Дорогі жінки, здоров'я та добробуту вам, душевних сил та натхнення!

Міжнародний день сільських жінок відзначають 15 жовтня, починаючи з 2008 року. Проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції «Поліпшення становища жінок в сільських районах».

«Якби я раніше знала, то й будувала б життя по-іншому». Скільки разів ми чуємо цю фразу від жінок, які незважаючи на зайнятість і скептицизм подруг, хочуть вибратися з сірості буднів, шукають нові можливості та знання й знаходять, й обирають новий шлях.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва став майданчиком для обміну досвідом для тисяч жінок з сільської та міської місцевості, додав їм упевненості в собі та підтримав у бізнес-починаннях.

Не зупиняйся, не бійся змін, бо вони того варті. Стань іншою, світ цього чекає.

Земля – головний ресурс сільгоспвиробників. Хто, як не жінка, розуміє, що її потрібно обробляти, берегти та охороняти. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва створює можливості для щадного відношення до землі. В рамках програми Е-ваучер можна придбати та застосовувати різні препарати, обладнання та технології, дружні до навколишнього середовища. Жінки першими відгукуються на роботу в екологічному руслі.

Учасниці Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва все частіше обирають нішеві культури для свого агробізнесу. Але овочі борщового набору – це класичний набор будь-якого фермерського господарства. Тож борщ українці варитимуть!

Існує п'ять основних ринків збуту - відкритий ринок і трейдери, супермаркети, HoReCa, переробка, роздріб. Велика частина наших клієнток зараз торгує на відкритому ринку, де ціни значно нижче, ніж на інших. Щоб жінки виходили на більш вигідні ринки, наші фахівці з розвитку плодоовочевого ланцюжку працюють над створенням цих ланцюжків поставок.

Маєте офіційно зареєстрований бізнес та потребуєте додаткового фінансування? Програми державної підтримки для фермерів в Україні є, тож скористуйтесь. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва підготував інформаційну брошуру про держпрограми для сільгоспвиробників. Бажаєте отримати брошуру – подавайте заявку електронною поштою info@uhbdp.org або на контакт-центр 0-800-500-184. Дзвінки безкоштовні зі всіх номерів стаціонарних та мобільних операторів зв'язку України.