[widgetkit id=472]

Студенти університету відчули себе справжніми підприємцями та управляли власною агрофірмою. Бізнес-гра почалася з планування стратегії діяльності. Студенти вчилися на практиці взаємодіяти у команді, розподіляти між собою функції, брати участь у тендерах на державні закази, заповнювати необхідні фінансові документи: фінансові звіти, баланс, звіт про прибутки та збитки, проводити економічний аналіз досягнутих фінансових результатів та за необхідності змінювати раніше прийняту стратегію розвитку господарства.

Протягом двох днів учасники тренінгу змогли опанувати всі необхідні для роботи фермерського господарства бізнес-процеси протягом чотирьох сільськогосподарських років та оцінити кінцеві результати від власного управління. Активну участь у діловій грі прийняли декан АБТ факультету ОДАУ Ірина Іщенко та доцент кафедри менеджменту Алла Іванова, зав. кафедрою економіки та управління бізнесом ОНЕУ Наталія Сментина, ст. викладач Анастасія Фіалковська та безпосередній організатор заходу – доцент Марія Осипова.

По завершенню тренінгів кожна команда презентувала результати роботи, а тренери підсумували результати праці та наполегливості учасників. Усі учасники отримали сертифікати та позитивні враження від гри.

Тренінг провели бізнес-консультанти компанії корпоративних тренінгів СТС (м. Київ) Леонід Бутенко та Артем Холоденко. Організатор ділової гри - Центр розвитку та правової підтримки села за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).