Підприємство стане майданчиком для передпродажної підготовки – калібрування, пакування, штрихкодування, палетування та охолодження тепличних овочів, вирощених малими та середніми сільгоспвиробниками Запорізького краю.

Цей об'єкт сучасної плодоовочевої інфраструктури побудований та обладнаний приватним підприємцем Андрієм Чорним за фінансової підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Кліматичні та природні умови Кам'янсько-Дніпровського району сприяють розвитку тепличного виробництва овочів. За офіційними даними близько 2 тис. га земельних ділянок у цьому регіоні зайняті плівковими теплицями, що виробляють понад 500 тис. тонн овочів закритого ґрунту (переважно помідори та огірки). Пакувальна платформа по агрегації плодоовочевої продукції – це необхідний елемент «холодного ланцюга» та ланцюга безпеки, сертифікації для післязбиральної доробки врожаю й підготовки свіжих овочів закритого ґрунту до експорту в розвинуті країни Європи.

На будівельні роботи з реконструкції старого АТП пішло трохи більше чотирьх місяців. Приміщення переобладнано й оснащено сучасним холодильним, ваговим, вантажним устаткуванням, системою кондиціонування та озонування для дезінфекції приміщень.

Пакувальна платформа є першою чергою логістичного центру по агрегації плодоовочевої продукції, яка зараз здатна приймати й обробляти до 80 тонн овочів на добу. Зібрані від малих та середніх виробників тепличні овочі будуть сортувати, упаковувати, палетувати й головне - швидко охолоджувати до температури 5˚С , щоб зберегти необхідну для вимог ринку (зокрема експорту) якість свіжої плодоовочевої продукції, подовжити термін її реалізації і транспортувати без втрат. Обсяг однієї товарної партії - 18,5 тонни, 1 TIR.

Відкриття Пакувальної платформи заплановано на 22 вересня.