2015.10.19 japan3 main

У власності Spread вже є декілька ферм, де рослини вирощують методом гідропоніки. При даній технології переробляється до 98% води. Крім того, вона дозволяє обійтися без пестицидів, оскільки рослини знаходяться в закритому приміщенні. Наразі гідропонні ферми компанії Spread випускають близько 7,7 млн головок латука на рік. Компанія реалізує свою продукцію приблизно за тією ж ціною, що і салат, вирощений з використанням традиційних технологій.

Повністю автоматизувавши процес виробництва, японські розробники сподіваються збільшити обсяги продукції, що випускається і знизити її вартість.

2015.10.19 japshutterstock 244220368

Представники Spread сподіваються роботизувати буквально все — починаючи від посадки насіння і закінчуючи збором врожаю. Зараз компанія працює над створенням апарату, який зможе сіяти насіння. Однак цей вид діяльності все ще потребує контролю з боку людини, яка повинна переконатися, що насіння проросло.

Очікується, що нова ферма компанії Spread, будівництво якої почнеться в наступному році, дозволить знизити трудовитрати на 50%.

Джерело: http://agravery.comhttps://nr2.com.ua

{jcomments on}