Перша платформа аграрних знань «АГРОВІКІ» відкрита, та всі бажаючі вже можуть отримати будь-яку аграрну інформацію та матеріали щодо ведення бізнесу. Навчальні курси, вебінари, відео, статті та довідники для завантаження.

«АГРОВІКІ» – аграрна вікіпедія, тому знає все! Нішеві культури, ринок землі, трав’яний бізнес, овочівництво, бджільництво маркетинг та збут,– це тільки декілька прикладів тем «АГРОВІКІ».

Серед спікерів: найкращі агрономи України, експерти з  ринку землі та сертифікації, спеціалісти з маркетингу та продажів. Вони відкривають всі секретні «інгредієнти»  гарної врожайності та успішного агробізнесу.

Тільки на «АГРОВІКІ» унікальні бізнес-інструменти для вашого підприємництва, які повністю або частково можуть замінити послуги бухгалтера, агронома: бізнес-калькулятори, калькулятор мінеральних добрив.

«АГРОВІКІ» – це майданчик для нетворкінгу, тут ви зайдете цілий каталог плодоовочевих компаній.    

«АГРОВІКІ» створена саме для розвитку дрібного та середнього бізнесу у сільській місцевості. Реєструйтесь, дивіться, навчайтесь, поширюйте серед мешканців ваших регіонів, знаходьте цікаві бізнес-рішення саме для вашої місцевості. Шукайте «АГРОВІКІ» тут - uhbdp.org

Ще один важливий момент, про який ми не можемо не попередити. «АГРОВІКІ» так захоплює, що ніколи працювати))

Платформу розробила команда Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що  фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).