2016.04.06 IMG 1759

«Під час зустрічей і переговорів з іноземними партнерами дуже часто піднімається тема розвитку аграрних кооперативів. Наприклад, ми отримуємо величезну фахову допомогу в питанні розбудови кооперативного руху від наших канадських партнерів. Канада є одним з найбільших натхненників розвитку агрокооперативів в Україні», - відзначила заступник міністра.

Владислава Рутицька наголосила, що питання розвитку сільськогосподарських кооперативів — це питання в тому числі і соціальне, яке стосується сталого розвитку сільської місцевості.

"У Черкаській області за підтримки Європейського Союзу з 2015 року діє проект «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів»), в рамках якого передбачається створення 50–ти нових СОК", - наголосила Владислава Рутицька.

Також вона відзначила, що Мінагрополітики взяло участь в опрацюванні надважливого проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» (реєстр. № 1599 від 23.12.2014, яким законодавчо запроваджено сімейний тип господарювання (створення та діяльність сімейних фермерських господарств з числа особистих селянських господарств). Зазначений проект Закону України 30 березня 2016 року схвалено Верховною Радою України.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua