2016.04.01 NSV1384

«Мінагрополітики підтримує цей закон і брало активну участь у його опрацюванні. Він створює умови для збалансування структури сільськогосподарського виробництва. Це крок до розвитку середнього класу на селі, основи економічного та соціального розвитку сільської місцевості. Адже переважна більшість фермерських господарств є дрібними, мають у користуванні до 100 га», - повідомила Ковальова.

За її словами, 4,1 млн господарств виробляють 46% валової аграрної продукції. «Ці господарства отримують можливість вийти на організований ринок. Вони матимуть доступ до державної підтримки, можливість реалізувати свою продукцію споживачам в цивілізований спосіб. Це стане стимулом до забезпечення вищої якості продукції», - пояснила заступник Міністра.

«Набуття статусу сімейного фермерського господарства посилить соціальний захист їх учасників, стимулюватиме розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації», - зауважила Ковальова.

Вона наголосила, що трансформація особистих селянських господарств має бути добровільною.

«Перереєстрація господарств населення в сімейні фермерські господарства надає людям можливість легально отримувати пенсії і соціальні гарантії. Це впевнений рух до європейських цінностей та стандартів діяльності на ринку», - підсумувала заступник Міністра Олена Ковальова.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua