На ринку картоплі в Україні спостерігається тенденція росту ціни, повідомляє shuvar.com. Сьогодні комерційні господарства Західного регіону вже декларують продажі за 2,8-3,0 UAH/кг (0,09-0,10 €/кг), але більшість угод здійснюються за ціною 2,4-2,7 UAH/кг (0,08-0,09 €/кг). Нагадаємо, ще тиждень тому ціни на картоплю формувались в діапазоні 2,0-2,5 UAH/кг (0,06-0,08 €/кг).

«Ціни на картоплю досить часто починають зростати у другий половині вересня, оскільки в цей період населення та господарства починають робити заготівлю на зиму. Але цього року спостерігається затримка із збиранням врожаю у деяких Західних регіонах, що в умовах високого попиту, дозволяє виробникам підвищувати ціни на наявні обсяги» - розповідає Тетяна Гетьман, експерт плодоовочевого ринку Східної Європи.

За даними фахівців Української асоціації виробників картоплі (УАВК), на цей момент у деяких великих господарствах Тернопільської та Чернігівської областей майже 50% врожаю ще залишається в полі. Крім того, за даними асоціації, цього року врожайність картоплі в комерційних господарствах буде на 2-3% вища, ніж у минулому році, але товарний вигляд продукції нажаль погіршиться. «Збирання картоплі у деяких районах Західних областей зараз ускладнене. Ґрунт дуже сухий, тому під час збирання утворюється груда, яка травмує плоди. Саме через це фермери вимушені призупинити роботу» - розповідає Микола Гордійчук, президент УАВК. «Ще однією особливістю цього сезону є проблема якості картоплі. З одного боку волога весна позитивно вплинула на врожайність, але цього року як ніколи картопля страждала від дротяника та совки, крім того через те що влітку були суттєві коливання температур, плоди зараз вражені паршею».

Нагадаємо, наприкінці вересня минулого року господарства Західного регіону, де сконцентроване виробництво картоплі України, пропонували картоплю за ціною 2,5-2,8 UAH/кг (0,10-0,11 €/кг). Слід нагадати, що в минулому році після незначного підвищення у середині жовтня ціни на картоплю залишались стабільними до кінця сезону, а деякі фермери взагалі вимушені були навесні продавати картоплю дешевше, ніж на момент збирання, через погіршення якості продукції за період її зберігання.

Джерело: shuvar.com