[widgetkit id=269]

Головною метою конкурсу було удосконалення практичної підготовки студентів напряму «Агрономія» та отримання практичних навичок роботи у розпліднику.

В змаганні приймали участь 35 студентів. Конкурс проводився в два етапи. Завданням першого (відбіркового) туру було виявити найкращих студентів, які здатні якісно виконувати операції з окулірування. В результаті ретельного відбору до другого туру було відібрано 17 учасників: Надточієв Дмитро, Носаченко Олексій, Зуйченко Владислав., Халілов Палат, Циганок Володимир, Алексєєв Сергій, Чорний Дмитро, Пузанов Дмитро, Рябоконь Андрій, Шевченко Максим; Сухоруков Юрій, Бурикін Дмитро; Діброва Олександр, Коротенко Михайло, Данків Максим, Бутенко Олег та Кобзєв Олександр.

У фінальному змаганні конкурсу членами журі були помічені цифрами рядки підщеп, які конкурсанти повинні заокулірувати.

За командою «Старт» кожний фіналіст приступив до виконання окулірування підщеп. Обов’язковими умовами перемоги у конкурсі були: 1 – швидкість виконання зрізу вічка - 5 балів; 2 – правильність зрізу щітка – 30 балів; 3- швидкість виконання окуліровки – 5 балів; 4 - правильність виконання окуліровки - 40 балів; 3 – якість обв’язування – 20 балів.

В результаті змагання переможцем конкурсу за сумою балів став Данків Максим (22 САг), друге місце зайняв Надточиєв Дмитро (42 Аг), а третє – поділили Зуйченко Владислав (41Аг) та Шевченко Максим (42 Аг).

Вручення дипломів та подарунків (флешки та окуліровочні ножі) переможцям відбулося 28 вересня 2016 року на загальній кураторській годині. Учасники змагання висловили подяку організаторам конкурсу за цікавий і корисний захід, в якому вони мали можливість проявити свої теоретичні знання та практичні надбання як фахівці аграрного напряму.

Проведення конкурсу вирішило відразу декілька завдань:

Викладачі та студенти факультету АТЕ висловили сподівання на те, що проведення такого конкурсу стане приємною традицією в ТДАТУ.