[widgetkit id=223]

Семінар проводили провідні спеціалісти Міністерства сільського господарства Ізраїлю: Світлана Добриніна, державний референт - консультант МСГ Ізраїлю по захисту рослин та Борис Бордман, державний референт МСГ Ізраїлю з механізації та технологій.

В перший день слухачі отримали від лекторів дуже корисні знання щодо питань захисту рослин, основних шкідників овочевих культур, інформації про техніку та та технології захисту рослин. Учасники семінару мали можливість активно спілкуватися з лекторами та отримали значну кількість індивідуальних консультацій з різноманітних питань.

Другого дня відбулися відвідування двох господраств: ФХ «Пан Білан» (с. Мирне, Біляївський район) та ОСГ «Сущенко Олександр» (с. Калаглія, Овідіопольский район). Сільськогосподарські виробники отримали практичні поради з підвищення ефективності при проведенні обприскування для досягнення оптимального покриття поверхні рослин та отримали консультації щодо визначення шкідників та хвороб, а також застосування препаратів для борьби з ними.

Необхідно підкреслити, що усі учасники семінару відзначали корисність та практичність отриманної інформації, та були вдячні лекторам за отримані знання.