[widgetkit id=110]

На круглому столі одинадцятого грудня в місті Снігурівка зібрались 60 представників Снігурівського та Березнегуватського районів, п’ятнадцятого грудня в Вознесенську - майже 60 представників Вознесенського району, а 18 грудня в місті Миколаєві – близько сорока представників Миколаївського району. Серед учасників заходів були малі та середні фермери та одноосібники, які займаються плодоовочівництвом, представники органів місцевого самоврядування, а також сільські бібліотекарі, які допомагають донести інформацію про Проект до кожного домогосподарства.

Зацікавленість в співпраці з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва висловили всі райони, а Снігурівський та Березнегуватський райони навіть об’єднались та ініціювали проведення спільного заходу, сюжет про який вийшов 12-го грудня у вечірніх новинах на Обласному телебаченні

Активну участь в усіх заходах взяли голови райдержадміністрацій та районних рад, а ефективну допомогу в підготовці заходів надав Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації та управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

В усіх трьох районах є багато спільних проблем, таких як недостатні площі зрошувальних земель, неможливість зберігати вирощені врожаї належним чином, проблеми із збутом та інші.

Серед потреб малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, які можуть вирішуватись за допомогою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, учасники круглих столів назвали наступні:

Для учасників круглих столів, в яких виникають додаткові пропозиції та запитання до консультантів Проекту - є можливість звернутися до офісу Фонду ЛАСКА в місті Миколаєві за адресою вул. Бузника 5/1, кім. 206 або до консультанта Проекту Людмили Руденко-Кардаш за телефонами 093-1045374, 067-442-7035, 066-370-4981 та за електронними адресами lucy_laska@ukr.net, rudenkokardash@gmail.com 

Нагадуємо, що зареєструватись учасником Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва можна за телефоном гарячої лінії 0 800 500 184 (дзвінок безкоштовний з любого номеру) або на сайті http://uhbdp.org. Зверніть увагу, що наразі існують проблеми з дзвінками з МТС, тому краще дзвонити з Kиївстар, Лайф або Укртелеком.

Дату та місце проведення майбутніх подій від проекту та партнерів проекту завжди можна дізнатись в календарі подій на нашому сайті.