10 серпня в рамках дня поля група фермерів з Одеської області відвідали ТОВ «Патріот» в Роздільнянському районі. Захід на базі ТОВ «Патріот» був організований ВГО Рада Жінок-Фермерів України в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва для клієнтів Проекту, які займаються вирощуванням часнику.

На сьогоднішній день ТОВ «Патріот» є єдиним сільськогосподарським підприємством, яке не тільки професійно займається виробництвом часнику, але також налагодило надійні канали збуту, в тому числі і на експорт.

[widgetkit id=248]

Учасники Дня поля мали можливість поспілкуватися з Яном Мішкевичем - успішним підприємцем та людиною, яка почала свій бізнес, як каже його дружина Наталія, з «одного мішка часнику, будучи дитиною з асфальту».

Ян Мішкевич охоче поділився секретами свого успіху і детально розповів присутнім всю технологію вирощування часнику від початку підготовки ґрунту до посіву та збору врожаю і створення доданої вартості.

Він підкреслив, що його господарство зацікавлене у розвитку партнерських відносин на довгостроковій основі з усіма дрібними і великими виробниками часнику. Зі свого боку ТОВ «Патріот» готове надавати всім учасникам маркетингового ланцюжка якісне насіння, технології та консультації.

«Український часник має гарне майбутнє» - впевнений директор ТОВ «Патріот» Ян Мішкевич.

Потім була захоплююча екскурсія територією господарства. Усі присутні могли своїми очима побачити, як готується український часник до відправки на експорт, в тому числі і до Канади.

Учасники Дня поля подякували Янові Мишкевичу за отримані знання і увагу, які він приділив присутнім, не залишивши жодного питання без відповіді.