2015.10.29 f5286dbd75fc

«Потенціал співробітництва між Україною та Італією в АПК не є реалізованим на повну та має хороші перспективи розвитку», — зазначив міністр.

Він наголосив на перспективах розширення присутності італійського бізнесу в АПК України.

«У 2014 році сума залучених італійських інвестицій у вітчизняний агросектор склала близько 4 млн дол. США. Ми зацікавлені у подальшому залученні капіталовкладень, зокрема, через створення спільних підприємств у сфері плодоовочівництва, виробництва хлібобулочної продукції та дитячого харчування», — підкреслив Олексій Павленко.

Крім того, з його слів, цікавим є вивчення досвіду Італії з формування та впровадження політики підтримки економічно активного сільського населення, яке бажає започаткувати власну справу в сфері сільського туризму.

Нагадаймо, вчора, 27 жовтня, під час VIII засідання Українсько-Італійської ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством з питань політики у сферах сільського господарства, продовольства та лісового господарства Італійської Республіки був укладений Меморандум про співробітництво в галузі сільського господарства.

Джерело: http://agravery.com