2016.02.10 kanada 6057

Також Міністр наголосив на важливості підписання в 2016 році угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою та її ратифікації національними парламентами. Він нагадав, що Документ про завершення переговорного процесу щодо ЗВТ між країнами було підписано влітку 2015 року.

На даний момент товарообіг між Україною та Канадою складає 25,4 млн. дол. США, з них експорт - 3,4 млн. дол. США, імпорт - 22,0 млн. дол. США.

За словами голови відомства, початок дії зони вільної торгівлі сприятиме інтенсифікації торговельних відносин та збільшенню експортних показників. Сьогодні основу експорту складають зернові, мед, продукти переробки овочів, масло та згущене молоко. Агросектор має всі можливості для збільшення обсягів поставок експортних товарів, а також розширення їхнього переліку.

«Ми відчуваємо велику підтримку з боку міжнародних організацій та міжнародної спільноти щодо впроваджуваних реформ. Сьогодні, як ніколи, нам потрібна ця підтримка. Спільна синхронізація та мобілізація ресурсів – те, що пришвидшить процес реформування агросектору, а відтак - зробить його привабливим для інвесторів», - додав Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua