Вже 2-4 жовтня 2019 року в столиці Японії - Токіо відбудеться спеціалізована виставка «Food ingredients Japan». Виставка проходить 30 років поспіль, в 2019 році очікується 42 000 відвідувачів та 900 стендів експонентів.

Виставка фокусується на 2 типах інгредієнтів:

І головне, Японія – це величезний імпортний ринок продуктів харчування (65 млрд. доларів), а також масштабний ринок (населення - 127 млн чол., ринок продуктів харчування - 374 млрд $)!

Компанія COIN в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» організовує український стенд на Food ingredients Japan, спрямований на просування української food&agro продукції в Японії та відповідає схваленій Урядом 10 липня 2019 року Стратегії розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року. Український стенд на Food ingredients Japan 2019, слідом за Першим українським павільйоном на FOODEX Japan 2019, є уже другим консолідованим представленням української Food&Agro продукції на виставках Японії.

Завдяки Українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) учасники українського стенду Food ingredients Japan отримають фінансування для покриття частини витрат на участь.

Нагадаємо, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). Фінансування виділяється на покриття витрат на проїзд та перебування для учасників-представників компаній, що розташовані в південних областях України – Миколаївській, Одеській, Херсонській або Запорізькій.

Офіційний веб-сайт виставки: www.hijapan.info