Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва фінансується Міністерством закордонних справ Канади, реалізується та фінансується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Нагадуємо, що подія такого масштабу відбудеться в Україні вперше, так як, крім вітчизняних виробників плодоовочевої продукції в закритому грунті та постачальників МТР для тепличного бізнесу, в конференції братимуть участь до 50 фермерів з Грузії, Молдови, Таджикистану й Узбекистану, що сприятиме більш плідному обміну досвідом в даному сегменті ринку.

На сьогоднішній день вирощування плодоовочевої продукції в закритому грунті в Україні знаходиться на етапі інтенсивного розвитку. І якщо більше 10 років тому основна увага в галузі приділялася виключно комерційному вирощуванню томатів і огірків, то зараз в теплицях вирощують не тільки різні овочі, але й практично весь асортимент основних ягідних культур, зелень, салати, виноград, а також черешню.

Ділова програма конференції буде включати чотири основні блоки:

Для виробників плодоовочевої продукції діють пільгові умови реєстрації - 1200 грн.

Всього в конференції візьмуть участь близько 150 делегатів з 8-10 країн світу: виробники плодоовочевої продукції в закритому грунті (понад 70%), постачальники МТР, представники оптової та роздрібної торгівлі, а також інвестиційні та фінансові організації.

З питань участі, будь ласка, звертайтеся до проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти»: