Наступного сезону в Україні очікується значне зібльшення виробництва часнику, яке було зумовлене високими цінами на часник минулого року, після чого багато виробників збільшили площі ділянок під часником у 2-10 разів. На додаток до зростання виробництва, часникова галузь також зазнала значного прогресу та модернізації.

Наталія Сударкіна з "Агро-Патріоту" повідомила, що її компанія надає підтримку та консультації іншим виробниками часнику щодо сучасних технологій вирощування; поради - які види часнику вирощувати, схеми посадки для фермерських господарств, а також можливості орендувати необхідне обладнання.

"Два місяці тому ми почали будівництво сховища та виробничої зони, що зможе вміщувати 1000 тонн часнику на сезон, який буде готовий до збору вже у липні. Я думаю, що цей сезон буде досить вдалим, оскільки в нас буде багато вітчизняного часнику на ринку. Зростання пропозиції означає, що ціни повинні бути нижчими ", - поділилася Наталія.

"Минулого року було засновано кілька об'єднань виробників часнику, а також проведено 7-8 конференцій. Виробники збираються разом для співпраці, сподіваючись, що Україна зможе стати великим гравцем у світі часнику. Багато фермерів також почали використовувати крапельне зрошення, тому наша продуктивність значно краща, ніж 2-3 роки тому."

Агро-Патріот висадив часник ще у жовтні на площі 300 гектарів, і збиратиме урожай протягом наступних двох-трьох тижнів цього року (4-15 липня). Близько 70% продукції компанії буде реалізовано на місцевому ринку, а решта 30% буде відправлена до Канади та країн Європи.

"У нас було дуже багато дощових та сонячних днів цього року, тому ми чекаємо гарного врожаю. Звичайно, морози минулого місяця не оминули і наше господарство, проте це не проблема для українських сортів часнику, які витримують температуру до -20 / -25 градусів за Цельсієм без шкоди ", - зазначила Наталія.

"Наш український часник має кращі смакові якості, ніж той часник, що зазвичай імпортується з інших країн ", - заявила Наталія.

Heather Wicks

Джерело: www.freshplaza.com