Генеральним спонсором заходу виступив Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada), співфінансується і реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

[widgetkit id=410]

- Це захід для органічних виробників, людей, які працюють в цьому секторі, для людей, які намагаються з’ясувати, що таке органічне виробництво, які все ще вагаються, чи переходити на органіку, - наголосив Дмитро Ніколаєв, менеджер UHBDP. – Ціни на органічну продукцію приваблюють виробників, але рішення про органічне виробництво має бути зваженим.

Головне завдання форуму – покращити ефективність роботи кожного органічного оператора, показати переваги та розкрити ризики для тих, хто вирішує перейти на органічне виробництво, відповісти на всі запитання кожного зацікавленого органічними продуктами.

У заході взяли участь близько 300 фермерів з усієї України, а також науковці, експерти, закордонні гості. В ролі головних ідеологів форуму – менеджер проекту UHBDP Дмитро Ніколаєв, менеджер швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», FiBL Наталія Прокопчук, керівник проекту «Агроторгівля України» Андре Піллінг, зірки органічного виробництва: віце-президент ГС «Органічна Україна», голова наглядової ради ПрАТ «Етнопродукт» Олег Жуковський, керівник органічного фермерського господарства «Благодатна ферма» Сергій Марчук, директор та засновник ТОВ «Дунайський аграрій» Роман Дяжук, засновник і власник Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков, керівник відділу постачання сировини ТОВ «Укролія» Максим Турко, засновники торгової марки MOL’FAR Євгеній Гончаренко та Леся Єрема та інші відомі виробники. Модератори – координатор Офісу підтримки реформ напрямку органічного виробництва та нішевих культур Мінагрополітики України Олена Березовська, керівник компанії «Інфоіндустрія» Дмитро Гордейчук.

Оскільки органічний сектор українського АПК в основному зорієнтований на постачання сировини за кордон, учасники форуму зосередилися на пошуку шляхів розвитку внутрішнього органічного ринку та збільшення виробництва продуктів із доданою вартістю експортної якості.

За висновками голови асортиментного комітету ГС «Органічна Україна» Олексія Соломки, темпи розвитку внутрішнього ринку органічної продукції відстають від його можливостей. Піонером українського органічного ринку стала у 2007 році органічна гречка. В 2008-му вже працювало 14 органічних магазинів, які реалізували 2000 одиниць одного виду продукції, в 2009-му – 36 магазинів продали 12 тис одиниць трьох видів харчів, у 2010-му – 84 магазини запропонували 90 тис одиниць шести видів продуктів, у 2014 році – 2000 магазинів розмістили на своїх полицях понад 600 тисяч одиниць 21 виду продукції. Загалом частка органічних продуктів на ринку України становить не більше 0,1%.

Судячи з дегустаційної виставки, яку влаштували організатори конгресу спільно з виробниками, асортиментна лінійка готової вітчизняної органічної продукції за останні п’ять років розширилися низкою нових товарів. У переліку з’явилися молочні продукти, олія, чаї, джеми, кондитерські та хлібобулочні вироби, фруктові пасти та соки, макарони.

Органічним проривом 2017-го можна назвати відкриття в Диканьці Полтавської області органічного олієжирового заводу, а також створення виробництва органічних чаїв під торговою маркою MOL’FAR. Як розповів керівник проекту «УКРОЛІЯ ОРГАНІК» Максим Турко, новий завод здатний щороку переробляти 18 тис тон соняшникового насіння та 50 тис тон сої, першу партію органічної олії та макухи підприємство відправило в Голландію, Литву, Францію та Швейцарію. Сировину завод одержує від сільськогосподарського підприємства «Агроекологія», засноване славетним аграрієм, родоначальником українського органічного руху Семеном Антонцем. «Ми зацікавлені в розширенні сировинної бази, готові допомогти аграріям насінням та технологіями, плануємо найближчим часом відкрити фасувальні лінії», – розповів Максим Турко.

Світовий органічний досвід свідчить, що чистими, вільними від хімії можуть бути майже всі продукти, які ми бачимо на полицях супермаркетів: від сала і горілки до цукерок. Наприклад, у Швейцарії на реалізації органічних харчів спеціалізуються два величезних супермаркети, котрі пропонують споживачам близько двох тисяч видів продуктів. Отже, нашим виробникам, торговим мережам і маркетологам є над чим працювати. На переконання Олексія Соломки, українські супермаркети мають позбутися упередженого ставлення до «органіки» та прагнення заробляти на ній, як на звичайній продукції, а виробникам щороку варто додавати до своєї лінійки нові товари, дбати про їхню маркетингову привабливість.

Органічний ринок став більше дружити з владою, одне зі свідчень цього – лідер органічного руху України Олена Березовська стала експертом Офісу підтримки реформ напрямку органічного виробництва та нішевих культур Мінагрополітики. Цей новостворений орган працює над питаннями врегулювання ринку, налагоджує взаємовідносини з органами сертифікації та операторами ринку, вдосконалює проект нового органічного закону №5448 на основі пропозицій виробників, співпрацює з органами влади областей в питаннях розробки регіональних програм підтримки органічного виробництва, організовує навчання фермерів тощо. І якщо раніше з інформацією про ринок органічної продукції була повна плутанина, то сьогодні кожна цифра(площі, кількість операторів) підтверджена ретельним дослідженням.

Цілісна політика щодо розвитку органічного виробництва в Україні формується сьогодні як на базі світового, так і регіонального українського досвіду. Бюджети багатьох областей заклали на цей рік кілька мільйонів гривень на часткову компенсацію вартості органічної сертифікації, в деяких регіонах компенсують 20% вартості органічної продукції для дошкільних установ. Лідерами за площами сертифікованих органічних площ є Одеська, Херсонська Дніпропетровська області, за кількістю операторів – Київська, Харківська, Одеська і Херсонська. А всього в Україні налічується 426 операторів, із них 294 виробники сільгосппродукції, 132 належать до інших категорій – трейдери, підприємці, що займають логістикою. Сертифікацією займаються 17 органів.

Фінансову підтримку конгресу також надали Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO), ТОВ «Шедро», БТУ-центр, КЕТ-Україна. Партнерами заходу виступили Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні»; Асоціація «Дунайська СОЯ»; Проект «Агроторгівля України»; ТОВ «Органік Стандарт»; ТОВ «КьюС»; БО ІЦ «Зелене досьє»; проект «Агропорт».

Організатори: ТОВ «Інформаційне агентство Інфоіндустрія», громадська спілка «Органічна Україна».