Під час обговорення глобальної проблеми, експерти визначили ряд тенденцій, проблем і пріоритетних дій на шляху до досягнення нульового голоду до 2030 року.

“Ми сьогодні говоримо про голод як про соціальну проблему, яку неможливо вирішити, не вирішуючи глобальних питань економіки та екології, адже всі вони тісно пов’язані між собою. Сьогодні ми живемо в епоху суспільства «споживання», яке щорічно зростає. Уряди західних країн стимулюють споживання, адже це є основою – економіки  На жаль, фактори, які зараз стимулюють ріст економіки здебільшого повязані із друкуванням грошей центральними банками та великим обсягом спекулятивного капіталу, що впливає на різні сегменти ринку, а не на створення виробництва та нових робочих місць», – зазначив Дмитро Ніколаєв, Менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

UHBDP – канадський проект, який надає міжнародну технічну підтримку, створюючи умови і можливості для малого та середнього бізнесу – виробникам плодоовочевої продукції в південних регіонах України. Донор Проекту – Міністерство міжнародних справ Канади та Менонітська Асоціація Економічного Розвитку (MEDA), що є глобальною організацією, метою якої є викорінення бідності в світі шляхом впровадження інноваційних бізнес-рішень дрібному бізнесу.

Під час круглого столу учасники анонсували VIII Міжнародну агропромислову виставку “Агропорт Південь Херсон 2018”, що відбудеться в м. Херсон 26-28 червня – одну з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі, що орієнтована на дрібних і середніх фермерів. Спікери запросили всіх до участі в конференціях, що проходитимуть в рамках “Агропорту 2018 ”  –  “Сучасне плодоовочівництво 2018”  та “Від лану – до ресторану HORECA”.