Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва впроваджує нові сервіси, які допоможуть фермерам вирішувати актуальні проблеми та сприятимуть розвитку агробізнесу.

Серед них: Є-ваучери, що надають фермерам можливість економити, метеостанції, завдяки роботі яких селяни отримують метеопрогноз і можуть скоординувати свої дії, та багато інших.

Про це повідомив менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв під час конференції «Новий етап експорту сільгосппродукції», яка 23 лютого в рамках агропромислової виставки «Південний агропромисловий ярмарок «Фермер-2017» відбулась у м Херсон.

«Велику увагу ми приділяємо розвитку трудових ресурсів. Інвестиції в людський капітал - це інвестиції, що окупаються відразу», - сказав Дмитро Ніколаєв, при цьому зазначивши, що Проект вкладає в підготовку студентів для того, щоб на аграрному ринку праці з'явилися кадри, які зможуть приносити нові технології й нові ідеї в бізнес.

Крім того, UHBDP інвестує в ті підприємства, які зможуть досягти досить високого рівня в найближчі 2-3 роки і мають перспективні проекти, пов'язані з післязбиральним доопрацюванням продукції. Це зберігання, сортування, пакування - все те, що дозволить фермерам продавати продукцію на експорт.

Ще одна гарна новина: Проект розробляє програму фінансування малих і середніх фермерських підприємств, яка, найімовірніше, буде запущена влітку 2017 року.