21 серпня у місті Запоріжжя відбулася VII виставка-конференція «Золоте гроно 2021». Захід організований ІА «Інфоіндустрія» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Понад 50 виноградарів з Півдня України приймали участь у виставці. На площі перед виставковим центром «Козак Палац», традиційним місцем проведенням «Золотого грона», фермери та селекціонери продемонстрували свої досягнення: найрізноманітніші сорти столового винограду, саджанці та вино. Численні відвідувачі могли скуштувати продукцію, дізнатися про особливості представлених сортів, придбати саджанці, добрива та ЗЗР для винограду.

15 кращих зразків винограду було подано на конкурс «Золоте гроно 2021». До складу журі увійшли провідні науковці ННЦ «ІВіВ» ім. В.Є. Таїрова» та сектору виноградарства Інституту олійних культур НААН. Вони визначали кращий виноград за смаком, зовнішнім виглядом, вагою грона.

Переможці конкурсу "Золоте гроно 2021" у номінаціях:

Професійні дегустатори визначили кращі вина серед представлених 52 зразків.

Переможці у номінаціях:

Переможці були урочисто нагороджені дипломами та кубками.

Науково-практична конференція «Золоте гроно 2021» була присвячена сучасним технологіям вирощування винограду, питанням селекції.

Денис Миргород, комерційний директор компанії Valagro розказав про добрива та стимулятори компанії Valagro, що застосовують у виноградарстві.

Про те, як захистити виноград від заморозків доповів Анатолій Ковбель, провідний агроном НВК «Квадрат». Він звернув увагу на проблему доступності елементів живлення в залежності від кислотності ґрунту.

У деяких регіонах спостерігається дефіцит цинку, сірки, що призводить до розтріскування ягід. «Цього року усі стикнулися з великими проблемами, адже весна була холодна. На старті рослині потрібен фосфор, а в зоні кореневої системи він починає засвоюватися лише при 14 градусах Цельсія. Така температура у зоні кореня досягається в середині травня», - зазначив агроном. Він додав, що захист від заморозків варто проводити на стадії гороху. Коли рослина здорова, то вона буде захищена від заморозків. Фахівець також нагадав про важливість такого елементу як кремній і препаратів, що його містять.

Сучасні виноградарі все частіше застосовують біологічні препарати для обробітку та захисту. Про особливості їхнього застосування та інтеграцію в технології вирощування садових культур розказав представник компанії «БТУ-Центр» Іван Маковкін. Він наголосив, що біологічні препарати потрібно застосовувати системно, працюючи на упередження та профілактику, адже біопрепарати це не «швидка допомога».

Виноградар-практик Михайло Гнатюк поділився досвідом вирощування винограду у теплицях. Різниця у дозріванні становить три тижні проти відкритого грунту, це дає змогу реалізувати продукцію раніше і дорожче. Теплиця надійно захищає від граду, ягода чистіша, якісніша. А мінуси заритого ґрунту - загроза весняних заморозків, необхідність організовувати провітрювання та затемнення, що потребує постійної присутності біля теплиці. За словами Гнатюка, термін окупності теплиці складає п'ять років, якщо вирощувати виноград на ягоду.

Новинки ЗЗР від компанії «Самміт-Агро Юкрейн» представив Ігор Мусіч. керівник південно-східного регіону ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн». А з новими сортами винограду селекції ННЦ «ІВіВ» ім.В.Є Таїрова» ознайомила Салій Олена, кандидат сільськогосподарських наук.

Жвава дискусія, обмін практичним досвідом, можливість живого спілкування та отримання інформації з першоджерел забезпечили успіх VII виставки-конференції «Золоте гроно 2021».