Одного разу жінка-фермерка втратила весь урожай. Урожай, на який покладалися великі надії, замерз. Але цей день став для неї точкою відліку нового бізнесу. Бізнесу, в якому продумано все до дрібниць, визначено можливості та усвідомлено ризики, враховані форс-мажори та стабільні і достатні прибутки.

Чи був такий момент у вашому житті?

Жінки, які беруть участь в Українському проекті бізнес-розвитку плодоовочівництва, під час опитування говорять, що був, і причиною найбільшого стресу стала саме втрата врожаю.

Коли Ви хотіли опустити руки - що то був за момент?

Що вони роблять для руху вперед?

ВПРОВАДЖУЮТЬ НОВЕ, вчаться, багато працюють і головне – мріють. Мрії надають сил долати щоденні проблеми, вірити в найкраще. Важливим є те, що, розвиваючи бізнес, стикаючись з багатозадачністю та дефіцитом часу, більшість жінок відчувають велику підтримку близьких.

Що Ви робите для посилення мотивації та руху уперед?

З якими основними перешкодами Ви стикаєтеся, маючи с-г бізнес?

Жінки-підприємниці своїм колежанкам початківцям радять, в першу чергу, ДУМАТИ, потім вже бажають сміливості, терпіння та впевненості у власних силах. Успіх - це мелодія, яка складається не тільки з мажорних нот, і це нормально.

Що Ви можете побажати жінкам, які тільки починають бізнес у с-господарстві?

Наші жінки мають досягнення, якими пишаються:

Чи маєте Ви досягнення у с-г бізнесі, якими Ви пишаєтеся?

Але не поспішають ділитися своїми успіхами. А жаль! Адже саме успішні історії інших надихають вас, жінки-підприємниці! І ви самі про це говорите.

Чи хотіли б Ви розповісти про досягнення іншим жінкам, щоб надихнути їх діяти?

Що особливо сильно надихнуло вас в бізнесі за минулий рік? Запитали ми жінок, що беруть участь у Проекті, і отримали топову відповідь: «НІЧОГО». Але ще: «спілкування з колегами», «підтримка чоловіка» і «успішні історії інших».

Протягом цього року чи надихнуло Вас щось особливо сильно у бізнесі?

Сьогодні відзначають Всесвітній день жінок-підприємниць. Це і ваш день, учасниці UHBDP! Спілкуйтеся, ДІЛІТЬСЯ перемогами, вчіться новому. Жінки-лідерки спроможні змінити не лише своє життя, а й життя оточуючих. Адже ви – це вагома половина команди.

А UHBDP поруч!