Продовжуємо пошук екзотичних ніш: читайте про чинну посівну або сочевицю зубчасту.

Сочевицю і нут багато хто вважає сьогодні «золотими» нішами для фермерів. Що думають про це в профільній бобової асоціації? Провідний експерт Антоніна Скляренко розповіла про складнощі бобового сектора. Сьогодні гостро стоїть питання: де взяти високоякісне насіння нуту і сочевиці?

У Співтоваристві споживачів і виробників бобових підрахували площі посівів квасолі, нуту, сочевиці в Україні. У цьому номері журналу вміщено унікальну інфографіку виробництва бобових.

Хвороби переслідують і ґрунт і сільгоспкультури. Але існують чудові лабораторії, в яких можна провести діагностику, починаючи аналізом насіння та закінчуючи рецептом лікування від фахівця.

Ринок азотних добрив постійно змінює своє обличчя. Де Україна буде закуповувати добрива? Сезон осінь-зима 2017 аналізують провідні експерти агрохімічного ринку.

Як заощадити на добривах? Використовуйте килим з мульчі! Детальна технологія пропонується в новому випуску журналу.

Продовжуємо тему запилення. Як заманити бджолу? Вона любить гречку, але може ігнорувати інші сільгоспкультури.

У цьому номері порушуємо проблему розвитку сільських територій. Що треба зробити, аби він відповідав євростандарту? Експерти діляться закордонним досвідом.

І на завершення: звіти про конференцію «Фермерське підприємництво» та «Східноєвропейський агрохімічний форум».

Нагадуємо про пільгову передплату на журнал «Агроіндустрія»! Якщо Ви є учасником UHBDP - отримаєте знижку на річну передплату в розмірі 25% вже зараз!

Пільгова підписка Зміст випуску