Після виступу лідера групи Тамари Грищенко, яка підняла ряд актуальних питань щодо обговорення спільної діяльності, група остаточно затвердила основну мету на 2017 рік та розглянула завдання, які треба виконати для досягнення цієї мети.

На початку учасники обрали найбільш ефективний варіант площі ділянок під спільні культури. Але це рішення не є остаточним. До свого кола група вирішила залучати й інших виробників для збільшення загальної площі під спільні культури.

Необхідний для закупівлі обсяг насіння визначиться в січні 2017 року після надання консультації агрономом щодо схем та часу посадки, застосування касет, графіку поливу, збалансування ґрунту, тощо. Агрономічне супроводження з питань живлення та захисту овочів дозволить досягнути економії витрат.

У зв’язку з тим, що свого покупця треба знати ще до початку діяльності, група обговорила можливі канали збуту вирощених разом обсягів перцю і томатів. Були визначені відповідальні особи за кожен з каналів збуту та строки збору інформації.

Останнім кроком зустрічі були заплановані заходи на перший квартал 2017 року з визначенням дат, тем для обговорення та фахівців, які проведуть професійні консультації з ефективних схем застосування добрива і препаратів захисту овочів від шкідників та хвороби.

Таким чином на зустрічі група виробників спланувала зимовий період - як підготовчий, для посадки спільно обраних культур.