2015.10.23 30696 i gallerybig

При цьому менеджери супермаркетів дивуються тому, що навіть при таких високих цінах фермери категорично відмовляються продавати свій товар.

Стрімке подорожчання овочів борщового набору вкрай негативно позначилося на їх продажах в роздрібних мережах. Сьогодні менеджери по закупівлях провідних роздрібних мереж України повідомляють про різке зниження обсягів торгівлі в зазначених позиціях.

За даними представників рітейлу, найбільш відчутний спад сьогодні відчувається по моркви і цибулі, попит на ці види продукції тільки за минулий тиждень знизився в 1,5-2 рази. У порівнянні з минулим роком обсяг продажу українського «борщу» в роздрібних мережах зменшився майже в 3 рази.

«Господарства всерйоз налаштовані і далі підвищувати ціни, багато фермерів розраховують продавати запаси цибулі та моркви не дешевше 20-25 грн/кг. Ми ж сподіваємося на те, що вже найближчим часом імпортери активізують постачання з Польщі і це змусить українських фермерів замислитися про доцільність їх незламної позиції», — коментує ситуацію керівник плодоовочевого відділу однієї з провідних роздрібних мереж України.

ДЖерело: http://agravery.com