Форум організували і провели члени команди «Земля Таврії» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). На запитання про очікування від Форуму представники обох сторін говорили про пошук надійних, стабільних партнерських відносин. Представники мереж супермаркетів переконували в тому, що готові співпрацювати з вітчизняними виробниками за умови, що фермери будуть надавати якісний товар з високою лежкістю.

[widgetkit id=467]

- Ми дуже потребуємо продукти українських виробників, хочемо, щоб покупці обирали гіпермаркети нашої мережі, - сказала категорійний менеджер мережі "МЕТРО" Олена Штанько.

МЕТРО робить конкретні кроки в цьому напрямку, з 2016 року реалізує програму "Фермове" за моделлю закупівлі від насіння до тарілки. Фермери вирощують для торгової мережі овочі та фрукти з насіння провідних виробників та затребуваних сортів.

- Нам важливо продавати продукцію українських виробників круглий рік. Я не кажу про борщовий набір, цікавлять томати черрі, різні види салатів, капусти, спаржа, - додала Олена Штанько.

Виробники овочів і фруктів пригощали своєю продукцією з доданою вартістю (в'ялені помідори, ягідні джеми, медові муси з фруктами та ягодами), дивували знанням затребуваних сортів та готовністю задовольняти запити покупців, але за умови адекватної цінової політики та оперативної системи розрахунку.

- Ми знайшли нові канали збуту – це гуртові закупівельники, після декількох поставок можна буде казати про успіх домовленостей, - кажуть виробники салатів із Запорізької області Ольга та Віталій Шкрібляки. – Хочемо підкреслити, що дрібні фермери не можуть виконати всі вимоги, які пред'являють мережі супермаркетів, наприклад, надати сертифікати HACCP або GlobalG.A.P., крім того, мережі супермаркетів віддають перевагу співробітництву з підприємствами-платниками ПДВ.

Як розказала Христина Кузнєцова,  менеджер з маркетингу та оцінки впливу UHBDP, у базі Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва 31 тис. виробників овочів і фруктів. Разом вони виробляють близько 4 млн. тонн продукції, тобто по 95 кг овочів і фруктів в рік на кожного жителя України. Це великий потенціал. Минулого року на аналогічному заході було підписано 10 домовленостей із закупівельними компаніями, організатори форуму сподіваються, що перемовини цього року будуть більш ефективними. А щоб підвищити шанси малих виробників, запропонували проект «Смак Півдня» від ГО «Земля Таврії», проекту UHBDP та гуртових ринків. Проект «Смак Півдня» передбачає пільгові умови участі на торгівельних майданчиках ринків «Шувар» (Львів), «Початок» (Одеса) та «Столичний» (Київ).