2015.10.20 tsenyi na produktyi v noyabrske1 web

«Як і тижнем раніше, головною причиною збільшення вартості плодоовочевого кошика стали тепличні овочі, що подорожчали на 68,2% всього за один тиждень, — говорить Тетяна Гетьман, керівник проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти». — тенденцію підтримали і овочі борщового набору, які інтенсивно дорожчали — всього за тиждень борщової набір додав у ціні 42,2%».

Слід зазначити, що попит на деякі овочі борщового набору був ажіотажним, тому оптові компанії були переконані в дефіциті якісної продукції в господарствах, і намагалися скуповувати будь-які обсяги, що пропонувалися на ринку практично по будь-якій ціні. Це змушувало виробників, що навіть не мають необхідних сховищ, шукати можливості для зберігання продукції самостійно в очікуванні ще істотного зростання цін в зимово-весняний період.

На цьому тлі тенденції в основному наборі фруктів кардинально відзначилася: початок нового сезону за імпортними фруктам, традиційно характеризувалося зниженням цін. За тиждень найбільш істотно подешевшали лимони — більш ніж на третину. Незначно знизилися ціни і на апельсини. А в цілому вартість фруктового набору зменшилася на 6,3% за тиждень.

Джерело: http://agravery.com