Тьєрі Крозе, консультант з вирощування кісточкових культур з Франції, проведе майстер-класс «Технології вирощування черешні: основні проблеми та підходи до їх вирішення».

В рамках свого виступу експерт детально висвітить такі питання:

Тьєрі Крозе - агроном-консультант з вирощування кісточкових культур: абрикос, нектарин, персик, слива, черешня, вишня. Досвід роботи - понад 30 років. Консультує виробників кісточкових у Великобританії, Бельгії, Франції, Іспанії та Болгарії. Також спеціалізується на питаннях, що стосуються післязбиральної доробки та маркетингу продукції.

У другий день роботи конференції, учасники на практиці ознайомляться з промисловим виробництвом черешні в Запорізькій області в компанії ТОВ «Аврора».

На сьогоднішній день триває активна реєстрація учасників конференції. При цьому, ділова програма події практично сформована. Звертаємо Вашу увагу, що заявки на участь в провідному ягідному форумі України будуть прийматися виключно до 15 травня.

Всього в конференції візьмуть участь понад 200 делегатів з 10-12 країн світу. Основна аудиторія конференції: виробники ягід (більше 50%), переробні підприємства, представники оптової та роздрібної торгівлі, постачальники МТР та устаткування, постачальники посадкового матеріалу і агрохімії, спеціалізовані ЗМІ та ін.

Організатором конференції выступає Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Генеральный спонсор події – компанія Syngenta. Партнери заходу - Український проект бізнес-розвитку плодоовочівницва та ТОВ «Українська овочева компанія». Підтримку конференції надає Департамент АПК Запорізької ОДА. Партнер бізнес-туру – ТОВ «Аврора». Генеральний медіа-партнер – журнал «Пропозиція». Ексклюзивними медіа-партнерами выступлять журнали «Овочі та фрукти», «Ягідник» та «Садівництво і виноградарство. Технології та Інновації».

Попередня програма конференції, умови участі, рекламні можливості, спонсорські пакети та заявка на участь опубліковані на офіційному сайті події.

З питаннями щодо участі в конференції звертайтесь у вітділ маркетингу Проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

+380 96 5836323 – Євген Кузін

e-mail: fruit.intl@fruit-inform.com

+380 67 6343980 — Олександр Хорєв

e-mail: fruit.chief@fruit-inform.com