Одразу дві конференції Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва проводить для вас у липні:

Прямо в Міжнародному аеропорту міста Херсон в рамках AGROPORT South Kherson 2018.

Саме для вас, шановні сільгоспвиробники, несподівані ідеї для агробізнесу та приголомшливі ресурси для розвитку справи, нові культури, ефективні технології, рецепти від агролікаря, унікальні та корисні спікери й учасники. На нашій міжнародній науково-практичної конференції ви отримуєте найактуальнішу інформацію:

Переглянути програму

Ще не вирішили їхати чи ні?

Їхати та знайомитися з чарівними формами життя  Хлорела та Ейхорнія!

Вони будуть представлені в живу. Це корисні водні культури для харчування, що містять в своєму складі білки, жири, вуглеводи, а також майже всі вітаміни групи В, вітаміни С, К.

Більш детально вам розповість про це диво директор ФГ і мережі ресторанів "У Самвела" і "Арарат" - САМВЕЛ МКРТЧЯН. В програмі дегустація ексклюзивної продукції: хлібців та напоїв з хлорелою.  

Їхати та брати участь у розіграші!

Хочете 21 жовтня 2018 року полетіти у Париж на найбільшу в Європі виставку продукції харчової промисловості «SIAL»? Завітайте 26-27 липня на «злітну смугу» М-6, біля входу до зали №1. Тут на стенді UHBDP відбудеться розіграш путівки, точніше 50 % вартості путівки, на цей унікальний бізнес-тур. Увага: UHBDP компенсує лише 50 % вартості поїздки.

 Головний спонсор конференцій – Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Організатор - ТОВ «Інформаційне агенство Інфоіндустрія».