Цього дня молодь гостинно приймало ТОВ «С-Росток», що розташоване в селі Іванівка Миколаївського району. Захід відбувся за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

ТОВ «С-Росток» – це провідна овочева компанія півдня України, що займається виробництвом, зберіганням і реалізацією овочів на українських та зарубіжних ринках. Головною метою своєї діяльності підприємство обрало забезпечення споживачів продукцією найвищої якості.

Інноваційним вирішенням кадрових питань стало створення на базі компанії власної агрошколи. ТОВ «С-Росток» є соціально-відповідальною компанією, яка виступила засновником благодійного фонду «З рук в руки». Його діяльність спрямована на надання матеріальної допомоги для розв’язання проблем сільських територій та забезпечення продуктами харчування населення і бюджетних організацій – шкіл, інтернатів, лікарень, дитячих садків, військових частин тощо.

У головному офісі ТОВ «С-Росток» студенти пройшли інструктаж із техніки безпеки та ознайомилися з історією створення підприємства, особливостями ведення економічної діяльності на сучасному етапі господарювання.

Організація складського господарства – важливий та кропіткий процес. Зберігання продукції на складах здійснюється з вересня по червень місяць. Обсяги зберігання з регульованим газовим середовищем становлять 2 000 т, з фреоновим охолодженням – 22 000 т. В складських приміщеннях пакують та готують до відвантаження продукцію і при низьких зимових температурах.

Після екскурсії підприємством зстуденти мали змогу безпосередньо на власні очі побачити процес збирання основних овочевих культур у польових умовах.

Екскурсія по господарству та земельних угіддях пройшли на високому рівні. Всі учасники дня практичної підготовки залишилися у захваті від високого рівня організації виробництва та зберігання овочевої продукції в ТОВ «С-Росток».

Дякуємо за надану можливість отримати інноваційні практичні знання в умовах виробництва ректору Миколаївського національного аграрного університету В’ячеславу Шебаніну, за професіональний підхід у організації екскурсії керівнику ТОВ «С-Росток» Тахіру Садрідінову та за фінансову підтримку заступнику менеджера UHBDP Володимиру Терновському.